W trzeciej kolejce grupy spadkowej hummel IV ligi lubelskiej Grom Różaniec przegrał na wyjeździe z Powiślakiem Końskowola 6:1. Bramkę dla Gromu zdobył Jakub Paćkowski.

Na początku lepiej prezentowali się gospodarze, ale po kilkunastu minutach mecz się wyrównał. Przed przerwą Grom stworzył więcej sytuacji jednak skuteczniejszy był Powiślak. W 13. minucie po prostopadłym podaniu sam na sam z Wojciechem Markowiczem znalazł się Mateusz Miśkiewicz i otworzył wynik spotkania.  Do wyrównania doprowadził Jakub Paćkowski, który trafił do bramki rywali po podaniu Volodymyra Halycha. Zawodnik Gromu najlepiej zachował się w polu karnym, wygrał pozycję z obrońcami i nie dał szans golkiperowi gospodarzy. Niestety jeszcze przed przerwą na prowadzenie wyszedł zespół z Końskowoli. Rzut karny na bramkę zamienił Jarosław Milcz. Zespół prowadzony przez trenera Dariusza Majcher w pierwszych 45 minutach również mógł zdobyć drugą bramkę. Celne strzały oddali m.in. Volodymyr Halych, Dawid Pigan, Luka Letandze i Jakub Stefan.

Po przerwie wszystko się zmieniło. Gospodarze szybko zdobyli bramkę na 3:1, co podcięło skrzydła zespołowi z Różańca. Grom miał duże problemy z wyprowadzeniem piłki od własnej bramki, a Powiślak to wykorzystywał. Zespół z Końskowoli odbierał futbolówkę i szybko znajdował się z nią w polu karnym. Cześć z takich sytuacji wykorzystał, a na listę strzelców w drugiej połowie wpisali się Rafał Stępień, Damian Bernat i Dariusz Drzazga. Dodatkowo trafienie samobójcze zaliczył Arek Kwiatkowski. Grom w drugiej połowie też miał kilka okazji po których mógł pokonać Maciej Zagórskiego, ale brakowało skutecznego wykończeni akcji.

Powiślak Końskowola – Grom Różaniec 6:1 (2:1)

Bramki: 14′ Mateusz Miśkiewicz, 40′ Jarosław Milcz, 48′ Rafał Stępień, 82′ samobójcza Arek Kwiatkowski, 87′ Damian Bernat, 90’+1 Dariusz Drzazga.

Żółte kartki: Jakub Stefan, Dawid Pigan.

Zmiany: 16′ Karol Lis za Michała Mielniczka, 66′ Robert Bodek za Karola Lisa.