DSC_0531

W trzeciej kolejce hummel IV ligi lubelskiej Grom Różaniec wygrał na wyjeździe z Kłosem Gminą Chełm. Bramki dla Gromu zdobyli Jakub Paćkowski dwie, Dawid Pigan i Kamil Kaproń. 

W 5. minucie meczu wynik mógł otworzyć Volodymyr Halych, ale z 25 metrów trafił w poprzeczkę. Kolejna dobrą sytuację do zdobycia bramki miał Jakub Stefan, jednak uderzył minimalnie obok bramki. Skuteczniejszy był Jakub Paćkowski, który w 22. minucie zdobył bramkę na 0:1. Po krótko rozegranym rzucie różnym w pole bramkowe dośrodkował Kamil Kaproń, piłkę zgrał Michał Mielniczek, a następnie dobiegł do niej Paćkowski i skierował ją do bramki rywali. Chwilę później Kamil Kaproń z rzutu wolnego trafił w słupek. W 36. minucie ponownie Kamil Kaproń zagrał do Jakuba Paćkowskiego i napastnik Gromu po raz drugi pokonał Michała Łopąga. W ostatniej minucie pierwszej połowy w polu karnym faulowany był Jakub Stefan, ale sędzie nie zdecydował się na podyktowanie rzutu karnego i zawodnicy schodzili na przerwę przy wyniku 0:2.

Po przerwie Grom już nie miał tak dużej przewagi i gospodarze starali się to wykorzystać. W bramce zespołu z Różańca bardzo dobrze spisywał się jednak Wojciech Markowicz i jak się później okazało Grom w trzecim meczu z rzędu nie stracił bramki. Zespół prowadzony przez trenera Marka Grelaka przetrwał natarcie rywali i “wyprowadzał kolejne ciosy”. W 55. minucie Kamil Kaproń szybko wznowił grę z rzutu wolnego, zagrał do Dawida Pigana, który strzałem przy słupku pokonał bramkarza. W 89. minucie wynik meczu na 4:0 pięknym lobem ustalił Kamil Kaproń. Asystę przy tym trafieniu zanotował Arek Kwiatkowski. Bramek dla Gromu mogło być więcej, ale wychodzącego sam na sam z bramkarzem Jacka Podolaka sfaulował obrońca, a Arek Kwiatkowski trafił w słupek.

Kłos Gmina Chełm – Grom Różaniec 0:4 (0:2)  

Bramki: 22′, 36′ Jakub Paćkowski, 55′ Dawid Pigan, 89′ Kamil Kaproń.

Żółte kartki: Volodymyr Halych.

Zmiany: 46′ Kacper Działo za Jarosława Raka, 46′ Wojciech Markowicz za Michała Kucaba, 67′ Arek Kwiatkowski za Jakuba Stefana, 73′ Patryk Wróbel za Dawida Pigana, 78′ Grzegorz Działo za Jakub Paćkowskiego.

sklad kłos III

Dodaj komentarz