DSC_0255_1

W trzeciej kolejce Zamojskiej Klasy Okręgowej Grom Różaniec wygrał na wyjeździe z Metalowcem Goraj 2:1.

W pierwszej połowie Grom prezentował się zdecydowanie lepiej od gospodarzy, ale po raz kolejny brakowało skuteczności. Dogodnych sytuacji nie wykorzystali m.in. Jakub Padiasek, Przemysław Kozyra i Arek Kwiatkowski. Przed przerwą Metalowiec miał dwie okazję po, których mógł wyjść na prowadzenie, ale dobrze w bramce spisywał się Wojciech Markowicz. W 26. minucie wynik spotkania otworzył Michał Mielniczek. Po dośrodkowaniu Kamila Kapronia z rzutu rożnego obrońca Gromu oddał celny strzał głową.

W jednej z pierwszych akcji po przerwie wyrównująca bramkę zdobył Mateusz Decyk. Od tego momentu Metalowiec postawił na defensywę i starał się wyprowadzać szybkie kontry. Grom utrzymywał się przy piłce na połowie rywali, ale na zwycięskie trafienie czekał do 90. minuty. Wówczas po strzale Arka Kwiatkowskiego futbolówka trafiła do Dawida Konopki, który z najbliższej odległości pokonał bramkarza rywali.

Metalowiec Goraj – Grom Różaniec 1:2 (0:1)

Bramki: 26′ Michał Mielniczek, 49′ Mateusz Decyk, 90′ Dawid Konopka.

Skład: Markowicz, Hanas, Konopka, Przybysławski, Mielniczek, Padiasek, Halych, Kaproń, Kozyra, Puchacz, Kwiatkowski.

Rezerwowi: Gałka, Bukowiński, Cynka, Lis, Brzyski, Volkadov.

Zmiany: 42′ Maciej Gałka za Konrada Puchacza, 64′ Stanislav Volkodav za Kamila Hanasa, 76′ Maciej Cynka za Przemysława Kozyrę.

Żółte kartki: Stanislav Volkodav, Dawid Konopka.

Czerwona kartka: 86′ Mateusz Decyk za dwie żółte (Metalowiec)

Dodaj komentarz