DSC_0863

W szóstej kolejce hummel IV ligi lubelskiej Grom Różaniec wygrał  na własnym stadionie z Igrosem Krasnobród. Bramki dla Gromu zdobyli: Dawid Pigan dwie, Jakub Paćkowski, Grzegorz Działo.

W pierwszej połowie spotkania Grom stworzył trzy bardzo dobre sytuacje, ale tylko jedną zamienił na bramkę. W 10. minucie Kamil Kaproń zagrał dokładnie za linię obrońców Igrosu, piłkę opanował Dawid Pigan i bez problemów umieścił ją w bramce. Nieskuteczni w podobnych sytuacjach byli Jakub Stefan i Jakub Paćkowski, których strzały minęły słupek bramki rywali. Zespół z Krasnobrodu w najlepszej sytuacji przed przerwą trafił w poprzeczkę.

Po przerwie zdecydowanie lepszy był Grom i już w 48. minucie padła bramka na 2:0. Kamil Przybysławski zagrał długą piłkę do Dawida Pigana, który minął bramkarza i wtoczył futbolówkę do bramki rywali. W 63. minucie było już 3:0.  Po szybkim kontrataku Jakub Stefan dograł do Jakuba Paćkowskiego, a ten bez problemów pokonał Karola Gontarza. Igros najlepszą sytuację miał w 70. minucie. Po kilku podaniach w polu karnym, z 15 metrów w środek bramki uderzył Maksim Maslov. Chwilę później Piotr Misiąg niebezpiecznie faulował rywala i został ukarany czerwoną kartką. W 84. minucie Grzegorz Działo pięknym strzałem z 25 metrów umieścił piłkę przy słupku i było już 4:0. W doliczonym czasie gry Igros zdobył honorową bramkę, po której sędzie zakończył mecz.

Grom Różaniec – Igros Krasnobród 4:1 (1:0)

Bramki: 10′, 49′ Dawid Pigan, 63′ Jakub Paćkowski, 84′ Grzegorz Działo; 90+4′ dla Igrosu.

Zmiany: 54′ Konrad Puchacz za Arka Kwiatkowskiego, 64′ Patryk Wróbel za Jakuba Paćkowskiego, 72′ Grzegorz Działo za Dawida Pigana.

Czerwona kartka: Piotr Misiąg.

Żółte kartki: Jacek Podolak, Piotr Misiąg , Kamil Kaproń.