DSC_0041

W siódmej kolejce hummel IV ligi lubelskiej Grom Różaniec przegrał na własnym stadionie z Motorem II Lublin 1:5 (1:1). Bramkę dla Gromu zdobył Jakub Stefan. 

Od pierwszego gwizdka sędziego większe posiadanie piłki miał Motor, ale przed przerwą nie przekładało się to na liczne sytuacje bramkowe. W pierwszym kwadransie goście oddali dwa strzały, ale były one niecelne. W odpowiedzi Kamil Kaproń wyłożył piłkę Jakubowi Paćkowskiemu, ale pomimo bardzo dobrej sytuacji napastnik Gromu uderzył nad poprzeczką. Chwilę później celnie, ale zbyt lekko uderzył Kamil Przybysławski i udanie interweniował golkiper gości.  W 28. minucie w polu karnym ręką zagrał Kacper Działo i sędzia podyktował rzut karny, który chwilę później został zamieniony na bramkę. W 37. minucie bramkarz Motoru zagrał pod nogi Jakuba Stefana, który to wykorzystał i zdobył wyrównującą bramkę. Jeszcze przed przerwą ładnie z dystansu, ale minimalnie niecelnie uderzał Volodymyr Halych. Druga połowa to dominacja zespołu z Lublina. Dodatkowo wysokiej wygranej przyjezdnych pomogła czerwona kartka dla Wojciecha Markowicza oraz kontuzje w szeregach Gromu. Z powodu urazów wcześniej plac gry opuścić musieli Jacek Podolak, Michał Mielniczek i Volodymyr Halych, a od 84. minuty zespół z Różańca grał już w dziewiątkę, ponieważ wcześniej zostały wykorzystane wszystkie zmiany. Sytuacje nie były przyczyną wygranej Motoru, ale miały wpływ na rozmiar porażki i obraz gry.

Grom Różaniec – Motor II Lublin 1:5 (1:1)

Bramki: 37′ Jakub Stefan

Zmiany: 67′ Konrad Puchacz za Jacka Podolaka, 71′ Piotr Misiąg za Kacpra Działo, 73′ Michał Kucab za Dawida Pigana, 77′ Jarosław Rak za Michała Mielniczka, 81′ Grzegorz Działo za Jakuba Stefana

Żółte kartki: Volodymyr Halych, Piotr Misiąg

Czerwona kartka: 80′ Wojciech Markowicz

SKLAD MOTOR II

Dodaj komentarz