DSC_0081

W piątej kolejce grupy mistrzowskiej hummel IV ligi lubelskiej Grom Różaniec zremisował na własnym stadionie z Opolaninem Opole Lubelskie 2:2 (1:2). Bramki dla Gromu zdobyli Jakub Stefan i Jacek Podolak.

W pierwszej połowie lepszą drużyną był Grom, ale goście przeprowadzili trzy szybkie akcje i zdobyli dwie bramki. W 20. minucie przez błąd w ustawieniu defensywy Gromu zawodnicy z Opola Lubelskiego mieli za dużo miejsca i z łatwością to wykorzystali. Po dośrodkowaniu z prawego skrzydła piłka trafiła do najmłodszego na placu gry Filipa Sałasińskiego, który mocnym strzałem otworzył wynik spotkania. Po stronie Gromu w pierwszych 30 minutach celnie uderzali Jakub Stefan i Dawid Pigan, ale ich strzały obronił bramkarz. W 40. minucie po rzucie wolnym piłka trafiła pod nogi Jakuba Stefana, który tym razem nie miał problemu z pokonaniem golkipera gości. Niestety chwilę później zespół z Opola Lubelskiego ładnie zagrał na prawym skrzydle i akcję zakończył celnym strzałem z 15 metrów. W ostatnich sekundach przed przerwą w poprzeczkę trafił Jakub Paćkowski.

Po wznowieniu gry zespół z Różańca starał się doprowadzić do remisu, co udało się w 61. minucie. Kamil Kaproń zagrał prostopadle do Jacka Podolaka, który strzałem przy dalszym słupku pokonał Michała Adamczyka. W jednej z kolejnych akcji ponownie na listę strzelców mógł wpisać się Jakub Stefan, jednak po wyłożeniu piłki przez Arka Kwiatkowskiego uderzył obok słupka. Grom miał jeszcze okazje do zdobycia zwycięskiej bramki, ale dobre zawody rozgrywał bramkarz gości. Kwadrans przed końcem regulaminowego czasu gry z dystansu kilka centymetrów nad poprzeczką uderzył Kamil Kaproń.

Grom Różaniec – Opolanin Opole Lubelskie 2:2 (1:2)

Bramki: 40′ Jakub Stefan, 61′ Jacek Podolak

Żółte kartki: Dawid Pigan

Zmiany: 46′ Kacper Działo za Konrada Puchacza, 86′ Piotr Misiąg za Dawida Pigana

skład opolanin

 

Dodaj komentarz