DSC_0059

W piętnastej kolejce hummel IV ligi lubelskiej Grom Różaniec przegrał w Bychawie z miejscowym Granitem. Bramkę dla Gromu zdobył Patryk Wróbel. 

Od pierwszego gwizdka sędziego gospodarze grali wysokim pressingiem i często odbierali piłkę jeszcze na połowie Gromu. Pomimo dobrej gry Granit przed przerwą nie stworzył wielu sytuacji podbramkowych, a najlepszą miał w 36. minucie, kiedy po rzucie różnym do piłki doszedł Łukasz Strug i oddał niebezpieczny strzał. Pewnie w tej sytuacji interweniował Wojciech Markowicz. Grom starał się kontrować rywala, ale pomimo kilku szybkich akcji, w tej części gry nie oddał celnego strzału.

Druga połowa rozpoczęła się od bramki dla Granitu. Daniel Brzozowski minął Mikołaja Kulę oraz Volodymyra Halycha i płaskim strzałem przy bliższym słupku pokonał Wojciecha Markowicza. W 61. minucie gospodarze zmarnowali dwie bardzo dobre sytuację. Strzał Łukasza Struga był niecelny, a uderzenie Kamila Sikory obronił Wojciech Markowicz. Chwilę później po dośrodkowaniu z rzutu wolnego strzałem głową do bramki Gromu trafił Bartłomiej Radziewicz. W kolejnych minutach zespół z Bychawa miał kolejne sytuacje po których mógł zdobyć trzecia bramkę, ale nie był już tak skuteczny. W 75. minucie po jednej z nielicznych akcji ofensywnych Gromu kontaktową bramkę zdobył Patryk Wróbel. Była to jedyna bramka dla zespołu z Różańca i mecz zakończył się wynikiem 2:1.

Granit Bychawa – Grom Różaniec 2:1 (0:0)

Bramki: 47′ Daniel Brzozowski, 62′ Bartłomiej Radziewicz (Granit); 75′ Patryk Wróbel (Grom)

Żółte kartki: Jakub Paćkowski, Volodymyr Halych x2

Czerwone kartki: 90+2′ Volodymyr Halych (za dwie żółte)

Zmiany: 23′ Maciej Chmura za Kamila Kapronia, 46′ Mikołaj Kula za Jakuba Paćkowskiego, 46′ Patryk Wróbel za Jarosława Raka, 82′ Arek Kwiatkowski za Jakuba Stefana

sklad granit xv

Dodaj komentarz