DSC_0025

W dziewiątej kolejce grupy spadkowej hummel IV ligi lubelskiej Grom Różaniec zremisował w Łęcznej z Górnikiem II. Bramkę dla Gromu zdobył Volodymyr Halych.

Po jednej z pierwszych akcji meczu Volodymyr Halych pięknym strzałem w okienko bramki otworzył wynik spotkania. Odpowiedź gospodarzy była natychmiastowa. W 8. minucie Karol Bujak zdecydował się na strzał z ponad 20 metrów i doprowadził do wyrównania. Przed przerwą gospodarze mieli jeszcze dwie bardzo dobre okazje do zdobycia bramki, ale ich nie wykorzystali i ta część gry zakończyła się wynikiem 1:1.

Po przerwie gra gospodarzy nie wyglądała już tak dobrze i Grom starał się to wykorzystać. W 50. minucie minimalnie niecelnie z rzutu wolnego uderzył Kamil Kaproń. Kwadrans później po zamieszaniu w polu karnym rywali Jakub Paćkowski strzelił z głowy nad poprzeczką. W ostatniej minucie meczu, po rzucie wolnym dla Gromu piłka trafiła do Janusza Biruta, a ten zdecydował się na strzał przy bliższym słupku. Piłka nie trafiła jednak do bramki, bo skutecznie interweniował Adrian Kostrzewski.

Górnik II Łęczna – Grom Różaniec 1:1 (1:1)

Bramki: 3′ Volodymyr Halych, 8′ Karol Bujak.

Zmiany: 34′ Jakub Paćkowski za Przemysława Krzyszychę, 58′ Jarosław Rak za Arka Kwiatkowskiego, 69′ Grzegorz Działo za Przemysław Kozyrę, 84′ Jakub Parzych za Jakuba Paćkowskiego.

Skład górnik ix

Dodaj komentarz