DSC_0429

W drugiej kolejce hummel IV ligi lubelskiej Grom Różaniec wygrał przed własną publicznością z Hetmanem Zamość. Bramki dla Gromu zdobyli Jakub Stefan i Kacper Działo

Na początku meczu Hetman starał się przejąć inicjatywę, ale w ich akcjach było dużo niedokładnych zagrań i najczęściej kończyły się one na trzydziestym metrze od bramki Gromu. Z każdą upływającą minutą zespół z Różańca coraz częściej zagrażał bramce strzeżonej przez Jakuba Wyłupka. W 23. minucie Jakub Stefan odebrał piłkę obrońcy, minął jeszcze jednego rywala i strzałem przy słupku pokonał golkipera gości. Jeszcze przed przerwą do bramki Hetmana mogli trafić Grzegorz Działo i ponownie Jakub Stefan, ale ich uderzenia były minimalnie niecelne.

Po przerwie obraz gry nie zmienił się. W grze zespołu z Zamościa było dużo zaangażowania, ale niewiele z tego wynikało. Z kolei Grom stwarzał kolejne sytuacje. W 76. minucie Jakub Stefan wyłożył futbolówkę Kacprowi Działo, który zdobył bramkę na 2:0. Wynik podwyższyć mogli jeszcze m.in. Grzegorz Działo, Jakub Paćkowski, Jakub Stefan i Jacek Podolak, ale ich strzały były niecelne lub zablokowane.

Zapis transmisji:

 Grom Różaniec – Hetman Zamość 2:0 (1:0)

Bramki: 23′ Jakub Stefan, 76′ Kacper Działo.

Żółte kartki: Piotr Misiąg, Kamil Przybysławski.

Zmiany: 55′ Jakub Paćkowski za Grzegorza Działo, 60′ Jarosław Rak za Przemysława Kozyrę, 75′ Arek Kwiatkowski za Kamila Kapronia, 78′ Patryk Kuczyński za Piotra Misiąga, 83′ Patryk Wróbel za Jakuba Stefana.

sklad hetman II

Dodaj komentarz