DSC_0160

Grom Różaniec zremisował z Ładą 1945 Biłgoraj w  21. kolejce hummel IV ligi lubelskiej. Bramki dla Gromu zdobył Kamil Kaproń.

Mecz rozpoczął się od faulu Arkadiusza Czoka na Przemysławie Kozyrze za co został ukarany żółtą kartką. Chwilę później Kamil Kaproń zdecydował się na strzał z połowy boiska i piłka wpadła “za kołnierz” bramkarzowi Łady! Po kwadransie gry w polu karnym rywali faulowany był Michał Mielniczek i sędzia wskazał na “jedenastkę”. Rzut karny na bramkę zamienił Kamil Kaproń i było już 0:2. W 23. minucie drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną ukarany został Przemysław Kozyra. Przed przerwą Łada nie potrafiła skorzystać z tej przewagi i nie zagroziła bramce Gromu. Z kolei po stronie zespołu z Różańca z przewrotki strzelał Arek Kwiatkowski, ale piłka poszybowała nad poprzeczką. W pierwszej połowie boisko powinien opuścić Arkadiusz Czok, który jeszcze w przynajmniej dwóch sytuacjach zasłużył na drugą żółtą kartkę, ale sędzie zachował się stronniczo. Po kilku innych starciach decyzje arbitra również były błędne.

W pierwszych minutach po przerwie zespół z Biłgoraja wciąż nie stwarzał sytuacji bramkowych, a Grom starał się przeprowadzać szybkie kontrataki. Jadnak z każdą kolejną akcją było widoczne zmęczenie grających w dziesiątkę zawodników Gromu. W ostatnim kwadransie meczu Łada zaatakowała bardziej zdecydowanie i kilkukrotnie zagroziła bramce strzeżonej przez Dominika Parzycha, który w 82. minucie zastąpił na placu gry Wojciecha Markowicza. Przyniosło to efekty i po bramkach z 83. i 98. minuty doprowadziła do remisu.

Łada 1945 Biłgoraj – Grom Różaniec 2:2 (0:2)

Bramki: 4′, 15′ Kamil Kaproń (dla Gromu); 83′ Maksymilian Kubik, 90+8′ Josue Oliveira Da Silva(dla Łady).

Żółte kartki: Przemysław Kozyra x2 (czerwona), Mateusz Szczerba, Wojciech Markowicz.

Zmiany: 82′ Dominik Parzych za Wojciecha Markowicza, 90′ Patryk Grelak za Patryka Kuczyńskiego, 90+5′ Przemysław Krzyszycha za Jakuba Paćkowskiego.

Skład łada 442

Dodaj komentarz