Dsc 0874 1

W dwudziestej dziewiątej kolejce Zamojskiej Klasy Okręgowej Grom Różaniec zremisował na własnym stadionie z Hetmanem Zamość 1:1. Bramkę dla Gromu zdobył Akaki Shamatava.

Kolejny mecz i kolejne kontrowersje. W poprzedniej kolejce graliśmy 60 minut w osłabieniu, bo arbiter główny ukarał zawodnika Gromu czerwona kartką. Komisja dyscypliny uznała, że była to błędna decyzja i nasz zawodnik nie został zawieszony. Straconych punktów nikt nam jednak nie zwróci…

Tym razem nie było lepiej. W pierwszym kwadransie drugiej połowy Akaki Shamatava zdobył bramkę na 1:0, ale sędzia zdecydował, że zawodnik Gromu faulował rywala. Dlaczego?

Z kolei jedyny gol dla gości padł po rzucie różnym, którego nie powinno być. Niestety nie mamy nagrania. Kto był na meczu widział…

Wciąż trwa walka o drugą i trzecią lokatę w tabeli Zamiejskiej Klasie Okręgowej. Jeśli o kolejności miejsc ma decydować coś innego niż sportowa rywalizacja to jaki to ma sens?

Grom Różaniec – Hetman Zamość 1:1 (0:0)

Bramki: 70′ Hetman, 89′ Akaki Shamatava.

Skład: Łukasz Szawara, Maciej Cynka, Volodymyr Halych, Dawid Konopka, Przemysław Kozyra, Jakub Padiasek, Paweł Konopka, Akaki Shamatava, Kamil Kaproń, Dawid Pigan, Arek Kwiatkowski.

Rezerwowi: Konrad Puchacz, Robert Pałubski, Stanislav Volkodav, Michał Bukowiński, Kamil Hanas, Michał Mielniczek, Maciej Gałka.

Zmiany: 69′ Michał Mielniczek za Dawida Pigana, 71′ Konrad Puchacz za Pawła Konopkę, 71′ Kamil Hanas za Jakuba Padiaska.

Żółte kartki: Maciej Cynka, Volodymyr Halych, Akaki Shamatava, Dawid Konopka, Kamil Kaproń

Dodaj komentarz