DSC_0071

W dziesiątej kolejce grupy spadkowej hummel IV ligi lubelskiej Grom Różaniec wygrał na własnym stadionie z Bizonem Jeleniec 9:0 (4:0). Bramki dla Gromu zdobyli Jarosław Rak, Kacper Działo x2, Grzegorz Działo, Arek Kwiatkowski x2, Volodymyr Halych x2, Jakub Paćkowski. 

Od pierwszego gwizdka sędziego Grom miał zdecydowaną przewagę i już w 6. minucie mógł wyjść na prowadzenie. Strzał Arka Kwiatkowskiego z narożnika pola bramkowego zablokował obrońca rywali. W jednej z kolejnych akcji sam na sam z bramkarzem znalazł się Volodymyr Halych, ale jego strzał obronił golkiper Bizona. W 18. minucie Volodymyr Halych wyłożył piłkę Jarosławowi Rakowi, który otworzył wynik spotkania. W 29. minucie Volodymyr Halych ponownie zanotował asystę, a na listę strzelców wpisał się Kacper Działo. Jeszcze przed przerwą prowadzenie Gromu podwyższyli Grzegorz Działo oraz po strzale z rzutu karnego Arek Kwiatkowski.

Po przerwie zespół z Różańca wciąż dominował i zdobywał kolejne bramki. W 58. minucie bramkarza gości ponownie pokonał Arek Kwiatkowski, a chwilę później bramkę na 6:0 zdobył Volodymyr Halych. Następnie swoje drugie bramki zdobyli Kacper Działo i Volodymyr Halych. W 87. minucie wynik meczu ustalił Jakub Paćkowski. Skuteczność Gromu w tym meczu była zdecydowanie lepsza niż w poprzednich spotkaniach i wykorzystał większość ze stworzonych sytuacji. Z kolei Bizon nie miał żadnej dogodnej okazji po której mógłby pokonać Wojciecha Markowicza.

W przedostatniej kolejce sezonu Grom zagra na wyjeździe z Opolaninem Opole Lubelskie. Spotkanie zaplanowane jest na najbliższą sobotę godz. 17:00.

Grom Różaniec – Bizon Jeleniec 9:0 (4:0)

Bramki: 18′ Jarosław Rak, 29′ Kacper Działo, 36′ Grzegorz Działo, 39′ Arek Kwiatkowski (z rzutu karnego), 58′ Arek Kwiatkowski, 61′ Volodymyr Halych, 70′ Kacper Działo, 74′ Volodymyr Halych, 87′ Jakub Paćkowski.

Zmiany: 75′ Jakub Paćkowski za Volodymyra Halycha, 78′ Przemysław Krzyszycha za Grzegorza Działo, 82′ Jakub Parzych za Arka Kwiatkowskiego, 85′ Patryk Grelak za Kamila Przybysławskiego.

 

Skład bizon

 

Dodaj komentarz