st

W drugiej kolejce grupy spadkowej hummel IV ligi lubelskiej Grom Różaniec bezbramkowo zremisował w Krasnymstawie ze Startem. 

Pierwsza połowa spotkania była wyrównana i nie było w niej wielu sytuacji po których mogły paść bramki. Po stronie Gromu najlepszą miał Kamil Kaproń, który w 45. minucie nie wykorzystał rzutu karnego. Strzelił zbyt lekko i bramkarz gospodarzy nie miał problemu z obroną tego strzału. Wcześniej z pola karnego uderzał Janusz Birut, ale piłka poszybowała nad poprzeczką. Za najlepszą, a na pewno najbardziej efektowną akcję Startu można uznać “rajd” Jakuba Słodeckiego, który został przerwany dopiero w polu karnym Gromu.

Po przerwie obraz gry nie uległ zmianie, ale bliższy zdobycia bramki był Start. Zespół z Krasnegostawu wypracował dwie stuprocentowe sytuacje. W pierwszej skutecznie interweniował Wojciech Markowicz, a w drugiej strzał zawodnika rywali zablokował Przemysław Kozyra. Ostatecznie mecz zakończył się bezbramkowym remisem.

Zapis meczu:

Start Krasnystaw – Grom Różaniec 0:0

Zmiany: 46′ Arek Kwiatkowski za Mateusza Szczerbę, 54′ Jarosław Rak za Patryka Kuczyńskiego, 69′ Kacper Działo za Kamila Kapronia.

Żółte kartki: Arek Kwiatkowski, Wojciech Markowicz

Skład start451

 

Dodaj komentarz