AKTUALNOŚCI

Zwycięstwo po ciężkim meczu!.

Grom Różaniec wygrał z Pogonią Łaszczówka 3:1 (1:1) w spotkaniu 11. kolejki zamojskiej klasy okręgowej. Bramki dla Gromu zdobyli Jacek Podolak, Arek Kwiatkowski, Paweł Kapuśniak. W pierwszym kwadransie spotkania Grom miał trzy znakomite sytuacj

Derby są nasze!.

Grom Różaniec wygrał na wyjeździe z Olimpiakosem Tarnogród 4:1 (1:0) w spotkaniu 9. kolejki zamojskiej klasy okręgowej. Bramki dla Gromu zdobyli Arek Kwiatkowski, Kamil Kaproń, Jacek Podolak i Grzegorz Działo. W 5. minucie ładną akcję na lewym

Czwarte zwycięstwo trampkarzy!.

Grom Różaniec wygrał czwarty mecz w sezonie 2019/2020 i umocnił się na pozycji lidera Okręgowej Ligi Trampkarzy Starszych. Tym razem zespół prowadzony przez Bogdana Antolaka okazał się lepszy od Victorii Łukowa. W pierwszej połowie Grom był z

Różnica klas….

Grom Różaniec wygrał na własnym stadionie z Olimpią Miączyn 5:0 (3:0) w spotkaniu 8. kolejki zamojskiej klasy okręgowej. Bramki dla Gromu zdobyli: Arek Kwiatkowski x2, Kamil Kaproń, Piotr Przeszło i Jacek Podolak. Po niespodziewanym remisie w Sit

Remis w Sitnie.

Grom Różaniec zremisował w Sitnie z Potokiem w spotkaniu 7. kolejki zamojskiej klasy okręgowej. Bramkę dla Gromu zdobył Arek Kwiatkowski.  Od początku meczu gospodarze bronili się całą drużyną i starali się wyprowadzać szybkie kontrataki. G

Udany początek sezonu trampkarzy starszych!.

Trampkarze starsi Gromu Różaniec w dwóch pierwszych spotkaniach sezonu 2019/2020 zdobyli komplet punktów. W ubiegłą niedzielę pokonali na wyjeździe Sokół Zwierzyniec 10:2, a w środę na boisku klubu KS Wola Różaniecka wygrali 4:3 z Relaxem Ks

Budynek klubowy w nowej szacie!.

Miło nam poinformować, że od dziś stadion w Różańcu wygląda dużo lepiej niż dotychczas. Spoglądając na klubowy budynek, możemy od teraz ujrzeć napis „GROM RÓŻANIEC” oraz herb klubu. Zarząd Klubu bardzo dziękuje WK Consulting Usługi

Korona „rozstrzelana” po przerwie!.

Grom Różaniec wygrał na własnym stadionie z Koroną Łaszczów 7:1 (2:0) w spotkaniu 6. kolejki zamojskiej klasy okręgowej. Bramki dla Gromu zdobyli Piotr Przeszło x2, Daniel Grabski x2, Patryk Wróbel, Kamil Kaproń i Rafał Wojtowicz. Pierwszy kw