Z przyjemnością informujemy, że w dniu 24.07.2018 r. powstał „Klub 100”. Jest to innowacyjny projekt mający  na celu wspomóc finansowo statutową działalność stowarzyszenia jakim jest Ludowy Klub Sportowy Grom Różaniec. „Klub 100” zrze

Terminarz rundy wiosennej.

Wydział Gier ZOZPN podaje wstępne propozycje terminów: Klasy Okręgowej, Klasy A, Klasy B gr. I i Klasy B gr. II oraz Grup Młodzieżowych (propozycje terminów muszą być jeszcze zatwierdzone przez Zarząd ZOZPN): TERMINY PROJEKT ROZGRYWEK RUNDY „W

Remis w Goraju na zakończenie rundy jesiennej.

Grom Różaniec zremisował na wyjeździe z Metalowcem Goraj w spotkaniu 15. kolejki zamojskiej klasy okręgowej. Bramkę dla Gromu zdobył Arkadiusz Kwiatkowski. W pierwszej połowie Grom miał bardzo dużo szczęścia i przezd przerwą mógł przegryw

Pokaz mocy!.

Grom Różaniec wygrał na własnym stadionie z Olimpią Miączyn 4:1 (2:0) w spotkaniu 12. kolejki zamojskiej klasy okręgowej. Bramki dla Gromu zdobyli Arkadiusz Kwiatkowski x2, Jacek Podolak, Łukasz Mazur. Pierwszą dogodną sytuację do zdobycia

12 minut emocji… Grom lepszy od Sparty.

Grom Różaniec wygrał na wyjeździe z Spartą Wożuczyn 4:2 (2:0) w spotkaniu 11. kolejki zamojskiej klasy okręgowej. Bramki dla Gromu zdobyli Patryk Wróbel, Arkadiusz Kwiatkowski i Kamil Kaproń.  Faworytem niedzielnego spotkania w Wożuczynie b