AKTUALNOŚCI

Świąteczna porażka z Potokiem!.

Grom Różaniec przegrał z Potokiem Sitno 1:2 (1:2) w spotkaniu XX kolejki zamojskiej klasy okręgowej. Bramkę dla Gromu zdobył Kamil Kaproń. Spotkanie znakomicie rozpoczęło się dla Gromu i już w 3. minucie Kamil Kaproń po strzale z 18 metrów

Bezdyskusyjne zwycięstwo w Starym Zamościu.

Foto: Tomasz Tomczewski Grom Różaniec wygrał na wyjeździe z Omegą Stary Zamość  2:0 (2:0) w spotkaniu XIX kolejki Zamojskiej Klasy Okręgowej. Bramki dla Gromu  zdobyli Daniel Grabski i Arek Kwiatkowski. Grom miał zdecydowaną przewagę od pierw

Remis z Koroną!.

Grom Różaniec zremisował na własnym stadionie z Koroną Łaszczów w spotkaniu osiemnastej kolejki zamojskiej klasy okręgowej. Bramkę dla Gromu zdobył Patryk Wróbel. Od pierwszego gwizdka sędziego gra toczyła się na połowie Korony, ale Grom w

Zwycięstwo na trudnym terenie!.

Grom Różaniec wygrał z Victorią Łukową 2:1 (1:0) w spotkaniu siedemnastej kolejki zamojskiej klasy okręgowej. Bramki dla Gromu zdobyli Patryk Wróbel i Kamil Kaproń. Od pierwszej minuty spotkania Grom był nieznacznie lepszy i gra toczyła się g

Efektowna inauguracja!.

Grom Różaniec wygrał z Sokołem Zwierzyniec 8:0 (1:0) w pierwszym meczu rundy wiosennej sezonu 2018/2019. Bramki dla Gromu zdobyli:  Patryk Wróbel x3, Kamil Kaproń x2, Arek Kwiatkowski, Daniel Grabski i Jacek Podolak. Już po pierwszych 45 minutach