AKTUALNOŚCI

Zwycięstwo w Krasnobrodzie!.

Grom Różaniec wygrał na wyjeździe z Igrosem Krasnobród 3:1 (2:1) w spotkaniu trzeciej kolejki zamojskiej klasy okręgowej.  W pierwszych 30 minutach spotkania zdecydowanie lepszym zespołem był Grom. Zawodnicy z Różańca w tym czasie stworzyli wi

„Celująca” inauguracja u siebie!.

Grom Różaniec wygrał na własnym stadionie z Metalowcem Goraj 6:0 (1:0) w spotkaniu drugiej kolejki zamojskiej klasy okręgowej. Bramki dla Gromu zdobyli Piotr Przeszło x2, Kamil Kaproń, Daniel Grabski, Patryk Wróbel i Grzegorz Działo. Metalowiec

Porażka na inaugurację sezonu.

W pierwszym meczu sezonu 2019/2020 Grom Różaniec przegrał na wyjeździe z Błękitnymi Obsza 0:1. W pierwszym kwadransie meczu gra toczyła się głównie na połowie zespołu z Obszy, ale niewiele z tego wynikało. Pierwsza ofensywna akcja gospodarzy

Kacper Działo w Gromie!.

Kacper Działo w sezonie 2019/2020 będzie grał w zespole seniorów Gromu Różaniec. 16-letni zawodnik w ostatnim sezon grał w Tarpanie Korchów, do którego był wypożyczony z Łady 1956 Biłgoraj. Kacper Działo w przeszłości grał również w mł

Grzegorz Działo zawodnikiem Gromu!.

Do rozpoczęcia sezonu 2019/2020 pozostało już tylko kilka dni, pora więc ogłosić pierwszy transfer. Nowym zawodnikiem Gromu Różaniec został Grzegorz Działo! 17-letni wychowanek GKS-u Majdan Sieniawski ostatni sezon spędził w Błękicie Żołyn

Wysoka wygrana w ostatnim sparingu!.

W ostatnim sparingu przed sezonem 2019/2020 Grom Różaniec wygrał na własnym stadionie z Tarpanem Korchów 11:2. Grom – Tarpan 11:2 Bramki: Arek Kwiatkowski x4, Jacek Podolak x2, Rafał Wojtowicz x2, Kamil Kaproń, Piotr Przeszło, zawodnik testo

Grom lepszy od juniorów starszych Łady Biłgoraj.

Na dwa tygodnie przed inauguracyjną kolejką sezonu 2019/2020 zamojskiej klasy okręgowej Grom Różaniec wygrał na własnym stadionie z juniorami starszymi Łady Biłgoraj 6:4! Mecz ten został rozegrany w ramach Pikniku Piłkarskiego, który odbył si