Jakub Paćkowski wzmacnia kadrę Gromu przed startem ligi

Na kilka dni przed inauguracyjną kolejką lubelskiej IV ligi do Gromu Różaniec na zasadzie transferu definitywnego dołączył Jakub Paćkowski. 18-letni zawodnik ostatnie lata spędził w Ładzie 1945 Biłgoraj.

Jakub Paćkowski uznawany jest za jednego z najlepszych zawodników młodego pokolenia w naszym regionie, czego potwierdzeniem jest wygrana w XX Plebiscycie Piłkarskim Kroniki Tygodnia w kategorii „Młodzieżowiec roku”.  W sezonach 2018/2019 i 2019/2020 zagrał w 27 spotkaniach na poziomie IV ligi i zdobył w nich 3 bramki. W Gromie trenuje od dwóch tygodni i zagrał w sparingu z Hetmanem Zamość.

Witamy Jakuba i życzymy udanych występów w barwach naszego Klubu!

W sezonie 2020/2021 w Gromie wciąż będzie występował Kacper Działo, który wcześniej był wypożyczony do naszego klubu. 18-letni obrońca został wykupiony z Łady 1945 Biłgoraj.

 

Attachment

Zostaw komentarz

(wymagane)

(wymagane)

*