#GramyDalej: Kryształ Werbkowice – Grom Różaniec (07.11.2010)

Mecz z rundy jesiennej sezonu 2010/2011 Kryształ – Grom będzie wspominany w Różańcu jeszcze przez wiele lat.

Pierwsza połowa zakończyła się dwubramkowym prowadzeniem naszego zespołu, dodatkowo jeden z rywali w 43. minucie został ukarany drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartką. W drugiej połowie siły się wyrównały, gdyż plac gry w 74. minucie opuścić musiał Mateusz Piętak. Po upływie regulaminowego czasu gry Grom prowadził 4:2 i było już niemal pewne, że zainkasuje komplet punktów. Tak się jednak nie stało. Kryształ zdobył jeszcze dwie bramki, a w ostatniej akcji spotkania miał stuprocentową sytuację, aby przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. Po ostatnim gwizdku sędziego Mariusza Szczurka emocje nie opadały jeszcze przez kilka minut. Zawodnicy i sztab szkoleniowy Gromu starali się wyjaśnić okoliczności po których padały ostatnie bramki dla rywali. Z zawodników gospodarzy dużo do powiedzenia miał Adam Onkiewicz, który wdał się nawet w przepychanki z obecnym prezesem Gromu.

Kryształ Werbkowice – Grom Różaniec 4:4 (0:2)

Skład Gromu: Grzegorz Miksza- Krzysztof Malinger, Damian Grasza, Krzysztof Kaproń, Łukasz Mazur(42′ Daniel Kowalczyk, 88′ Bogdan Antolak), Mirosław Podgórski, Rafał Wojtowicz, Piotr Larwa(64′ Artur Brzyski), Arkadiusz Kwiatkowski, Krzysztof Wróbel, Mateusz Piętak.

Bramki strzelili: Wojtowicz x2, Larwa i Kwiatkowski.