Grom już trenuje

Seniorzy Gromu rozpoczęli przygotowania do rundy wiosennej, a pierwszy trening odbył się na hali w Tarnogrodzie. W zajęciach oprócz zawodników, którzy reprezentowali nasz klub w rundzie jesiennej uczestniczyli powracający po kontuzji Marek Grelak, Jarosław Rak, który wrócił do kraju oraz  zawodnik przymierzany do naszego klubu.

Zajęcia miały charakter wprowadzający z beep testem włącznie.  Wyniki testu bardzo pozytywnie zaskoczyły trenera. Kolejne treningi będą odbywały się na obiektach w Różańcu, następny zaplanowany jest już na najbliższy piątek. W sobotę 25 stycznia Grom zagra pierwszy sparing, rywalem będzie MKS Kańczuga. Jeżeli warunki atmosferyczne się nie zmienią,  a prognozy są optymistyczne, to mecz odbędzie się na naturalnej nawierzchni w Kańczudze.

Attachment

Zostaw komentarz

(wymagane)

(wymagane)

*