Zwycięstwo na zakończenie rundy jesiennej!

W ostatnim meczu rundy jesiennej sezonu 2019/2020 Grom Różaniec wygrał na własnym stadionie z Victorią Łukową 4:2 (3:1) Bramki dla Gromu zdobyli Kamil Kaproń, Kacper Działo, Arek Kwiatkowski i Jacek Podolak.

W pierwszych minutach spotkania zdecydowanie zaatakowała Victoria. W 2. minucie zza pola karnego uderzał Kamil Droździel, a piłka przeleciała kilkanaście centymetrów nad poprzeczką bramki Gromu. Zespół z Różańca pierwszą akcję ofensywną przeprowadził w 8. minucie i niewiele brakowała, a wyszedłby na prowadzenie. Sytuacji sam na sam z bramkarzem nie wykorzystał Jacek Podolak. Chwilę później z linii pola karnego strzelał Kamil Kaproń, ale próba ta została zablokowana. W 21. minucie Jacek Podolak zgrał piłkę na 16 metr, skąd Kamil Kaproń mocnym strzałem po ziemi pokonał bramkarza gości! W jednej z kolejnych akcji  Daniel Grabski zagrał wzdłuż bramki rywali, obrońca zatrzymał piłkę, którą do bramki Victorii skierował Kacper Działo! W 40. minucie Victoria wykorzystała błąd Wojciecha Markowicza i zdobyła bramkę na 2:1. Na listę strzelców wpisał się Tomasz Kłos. Jeszcze przed przerwą prowadzenie Gromu podwyższył Arek Kwiatkowski, a asystę przy tym trafieniu zanotował Kamil Kaproń.

Drugą połową lepiej rozpoczęli goście i chwilę  po wznowieniu gry zdobyli bramkę na 3:2. Dośrodkowanie z lewego skrzydła na bramkę, strzałem głową zamienił Szymon Kiełbasa. W 54. minucie Kamil Kaproń zagrał mocną piłkę pomiędzy bramkarza, a linię obrony rywali, piłka minęła wszystkich poza Jackiem Podolakiem, który skierował ją do bramki Victorii. Grom miał jeszcze kilka dobrych okazji, po których mógł zdobyć kolejne bramki, ale brakowało skuteczności. Najbliższy pokonania Kacpra Berbeckiego był Kacper Działo, który trafił w słupek. W 83. minucie rzut karny wykonywany przez Michała Dudzińskiego obronił Wojciech Markowicz!

Grom Różaniec – Victoria Łukowa 4:2 (3:1)

Bramki: 21′ Kamil Kaproń, 25′ Kacper Działo, 42′ Arek Kwiatkowski, 54′ Jacek Podolak.

Zmiany: 83′ Patryk Kuczyński za Kamila Kapronia, 86′ Marek Gleń za Arka Kwiatkowskiego, 89′ Paweł Brus za Jacka Podolaka, 90′ Bartłomiej Rutkowski za Grzegorza Działo. 90’+3 Kacper Świtała za Przemysława Kozyrę.

Żółte kartki: Michał Mielniczek, Kacper Działo.