Podział punktów w Długim Kącie

Grom Różaniec zremisował na wyjeździe z Cosmosem Józefów 1:1 (1:1) w spotkaniu 14. kolejki zamojskiej klasy okręgowej. Bramkę dla Gromu zdobył Grzegorz Działo.

Już w 1. minucie spotkania Cosmos mógł wyjść na prowadzenie. Zawodnik gospodarzy trafił w poprzeczkę z 5 metrów, a przed sobą miał prawie cała pustą bramkę. W 4. minucie, po akcji prawym skrzydłem Przemysław Kozyra zagrał do Grzegorza Działo, który z bliskiej odległości pokonał bramkarza rywali. Grom nie cieszył się z prowadzenia zbyt długo, bo w 18. minucie Cosmos wyrównał po bardzo kontrowersyjnym rzucie karnym. Poza wspomnianymi w pierwszej połowie nie było zbyt wielu akcji po których mogły paść bramki. Minimalnie niecelne strzały oddali jeszcze Grzegorz Działo oraz Arek Kwiatkowski, który z rzutu wolnego z 25 metrów trafił w słupek.

Po przerwie Grom wciąż grał słabo i nie zmieniła tego nawet czerwona kartka dla Artura Piechnika (58. minuta). Pomimo tego Grom miał dwie bardzo dobre okazje, których nie wykorzystał. Po strzałach z około 10 metrów Krzysztofa Walkiewicza i Piotra Przeszło piłka szybowała wysoko nad poprzeczką. Cosmos umiejętnie się bronił i dzięki zaangażowaniu nie było widać tego, że gra w dziesiątkę.

Cosmos – Grom 1:1

Bramki: 4′ Grzegorz Działo.

Zmiany: 11′ Paweł Kapuśniak za Wojciecha Lisa, 64′ Bartłomiej Rutkowski za Grzegorza Działo.