Zwycięstwo po ciężkim meczu!

Grom Różaniec wygrał z Pogonią Łaszczówka 3:1 (1:1) w spotkaniu 11. kolejki zamojskiej klasy okręgowej. Bramki dla Gromu zdobyli Jacek Podolak, Arek Kwiatkowski, Paweł Kapuśniak.

W pierwszym kwadransie spotkania Grom miał trzy znakomite sytuacje, ale Kamilowi Kaproniowi brakowało skuteczności i piłka mijała bramkę rywali. W 19. minucie Pogoń po raz pierwszy zagroziła bramce Gromu i wyszła na prowadzenie. Kilka minut później zespół z Różańca mógł wyrównać, ale po strzale Arka Kwiatkowskiego z 15 metrów skutecznie interweniował defensor Pogoni i skończyło się tylko na rzucie rożnym. Jednak wyrównująca bramka padła jeszcze w pierwszej połowie. W 38. minucie Piotr Larwa wyłożył piłkę Jackowi Podolakowi, który z bliskiej odległości pokonał Zenona Maksymiaka.

Po przerwie Grom był częściej przy piłce i starał się atakować, ale niewiele z tego wynikało. Przez ponad pół godziny żadna z drużyn nie stworzyła dobrej sytuacji po której mogłaby zdobyć bramkę. Zmieniło się to w 81. minucie, kiedy Piotr Przeszło zagrał na skrzydło do Grzegorza Działo ten minął obrońcę rywali i wbiegł z piłką w pole karne. Jego strzał został zablokowany, ale uderzenie Arka Kwiatkowskiego było już skuteczne! Po tym trafieniu Pogoń starała się odpowiedzieć, ale to Grom jeszcze raz trafił do bramki rywali. W doliczonym czasie gry Grzegorz Działo minął trzech rywali w środku pola i zagrał do Patryka Kuczyńskiego, który asystował przy trafieniu Pawła Kapuśniaka.

Grom – Pogoń 3:1 (1:1)

Bramki: 38′ Jacek Podolak, 81′ Arek Kwiatkowski, 90′ +3  Paweł Kapuśniak.

Zmiany: 60′ Grzegorz Działo za Piotra Larwę, 78’Patryk Kuczyński za Jacka Podolaka, 83′ Paweł Brus za Kamila Kapronia, 90+2′ Marek Gleń za Wojciecha Lisa, 90+2′ Paweł Kapuśniak za Arka Kwiatkowskiego.