Czwarte zwycięstwo trampkarzy!

Grom Różaniec wygrał czwarty mecz w sezonie 2019/2020 i umocnił się na pozycji lidera Okręgowej Ligi Trampkarzy Starszych. Tym razem zespół prowadzony przez Bogdana Antolaka okazał się lepszy od Victorii Łukowa.

W pierwszej połowie Grom był zdecydowanie lepszy i po bramkach Dominika Lisa, Miłosza Kudły i Łukasza Komana prowadził 3:0. Drugą połowę lepiej rozpoczęli goście i kwadrans po wznowieniu gry było już tylko 3:2. W końcówce meczu ponownie lepszy był Grom i udokumentował to trafieniami Macieja Gałki i Łukasza Komana.

Grom Różaniec – Victoria Łukowa 5:2 (3:0)

Bramki: Łukasz Koman x2, Dominik Lis, Miłosz Kudła, Maciej Gałka.

W trzeciej kolejce Grom wygrał z Orionem Dereźnia 3:1 (Bramki: Michał Bukowiński, Maciej Gałka i samobójcza). Wcześniej pokonał Sokół Zwierzyniec i Relax Księżpol (więcej TUTAJ).

Kadra Gromu: Patryk Mołda, Dawid Fus, Michał Socha, Dawid Rój, Dominik Lis, Michał Bukowiński, Miłosz Kudła, Jakub Kotlarz, Sebastian Filist, Michał Ośko, Kamil Pograniczny, Hubert Witko, Maciej Gałka, Marcin Marczak, Miłosz Legieć, Kacper Świtała, Łukasz Koman i Eliasz Peryga.