Korona „rozstrzelana” po przerwie!

Grom Różaniec wygrał na własnym stadionie z Koroną Łaszczów 7:1 (2:0) w spotkaniu 6. kolejki zamojskiej klasy okręgowej. Bramki dla Gromu zdobyli Piotr Przeszło x2, Daniel Grabski x2, Patryk Wróbel, Kamil Kaproń i Rafał Wojtowicz.

Pierwszy kwadrans spotkania był wyrównany! W tym czasie Piotr Gozdek nie wykorzystał dwóch bardzo dobrych sytuacji, nie trafiając w bramkę. Po stronie Gromu na początku meczu najlepszą okazję miał Kamil Kaproń, który wbiegł z piłką w pole karne rywali, ale zabrakło precyzji przy zagraniu do Arka Kwiatkowskiego i skutecznie interweniował bramkarz Korony. Następnie Grom zdominował gości i jeszcze przed przerwą skonstruował kilka bardzo dobrych akcji, które mógł zakończyć bramkami, a dwie z nich wykorzystał. W 21. minucie Kamil Kaproń wycofał piłkę do Daniela Grabskiego, a ten z linii pola karnego, technicznym strzałem zdobył bramkę na 1:0. Kilka minut przed gwizdkiem kończącym pierwszą połowę bramkę na 2:0, po strzale z rzutu karnego zdobył Piotr Przeszło. Ponadto w tej części gry dobrych sytuacji nie wykorzystali m.in. Kamil Kaproń, Arek Kwiatkowski i Jacek Podolak, których strzały były niecelne lub obronione przez bramkarza z Łaszczowa.

Po wznowieniu gry Korona zaatakowała i w 47. min. po asyście Piotra Borowiaka i strzale Piotra Gozdka zaliczyła kontaktowe trafienie. Jednak tego dnia gości nie było już stać na więcej i w dalszej części meczu bramki zdobywał już tylko Grom. W 61. minucie ponownie rzut karny wykorzystał Piotr Przeszło. Chwilę później Kamil Kaproń doszło do powtórki z pierwszej połowy i Daniel Grabski trafił do bramki rywali po asyście Kamila Kapronia. W 71. minucie Jacek Podolak zrehabilitował się za zmarnowaną kilka sekund wcześniej „setkę”, odebrał piłkę rywalom, wbiegł z nią w pole karne i zagrał do Patryka Wróbla, który zdobył bramkę na 5:1. Następnie na listę strzelców wpisał się Kamil Kaproń, a kolejną asystę zanotował Jacek Podolak. W doliczonym czasie gry najładniejszą bramkę spotkania zdobył Rafał Wojtowicz. Napastnik Gromu zdecydował się na strzał z 25 metrów, a piłka wpadła w samo okienko bramki rywali! Grom miał jeszcze więcej okazji bramkowych, ale wynik 7:1 w pełni oddaje to co działo się w niedzielne popołudnie na boisku w Różańcu.

Grom Różaniec – Korona Łaszczów 7:1 (2:0)

Bramki: Piotr Przeszło 40′ z karnego, 61′ z karnego, Daniel Grabski 21′, 64′, Patryk Wróbel 71′, Kamil Kaproń 73′ i Rafał Wojtowicz 90′ +2.

Zmiany: 76′ Paweł Brus za Arka Kwiatkowskiego, 76′ Rafał Wojtowicz za Patryka Wróbla, 82′ Marek Gleń za Grzegorza Działo, 84′ Bartłomiej Rutkowski za Kacpra Działo, 86′ Patryk Kuczyński za Piotra Przeszło.

Żółte kartki: Daniel Grabski.