Zwycięstwo z Metalowcem na zakończenie sezonu!

Grom Różaniec wygrał na własnym stadionie z Metalowcem Goraj 4:1 (1:0) w spotkaniu 30. kolejki zamojskiej klasy okręgowej. Bramki dla Gromu zdobyli Jacek Podolak, Arek Kwiatkowski, Krzysztof Walkiewicz i Patryk Wróbel.

W pierwszych 20 minutach spotkania, Grom miał dwie znakomite okazję do zdobycia bramki, jednak strzały Patryka Kuczyńskiego i Patryka Wróbla obronił bramkarz gości. W 26. minucie Jecek Podolak trafił w słupek, a kilka sekund później w polu karnym rywali faulowany był Patryk Wróbel, jednak sędzia główny nie zareagował. W jednej z kolejnych akcji Krzysztof Walkiewicz zagrał na skrzydło do Jacka Podolaka, który tym razem wygrał rywalizację z golkiperem gości i zdobył bramkę na 1:0. Jeszcze przed przerwą dobra okazję do zdobycia bramki miał również Metalowiec, ale strzał z 12 metrów, mającego dużo czasu zawodnika gości był niecelny.

Chwilę po wznowieniu gry powinna paść druga bramka dla Gromu, ale Krzysztof Walkiewicz strzelił obok bramki. W 50. minucie Krzysztof Walkiewicz trafił w słupek, piłka spadła pod nogi Arka Kwiatkowskiego, który mocnym strzałem z 8 metrów zdobył bramkę na 2:0. Metalowiec szybko zdobył bramkę kontaktową po strzale z rzutu karnego. Goście nie cieszyli się długo z tego trafienia, bo w 66. minucie na listę strzelców wpisał się Krzysztof Walkewicz i było już 3:1! W 83. minucie wynik spotkania na 4:1 po strzale z rzutu wolnego ustalił Patryk Wróbel! Grom miał jeszcze kilka dogodnych okazji, ale więcej bramek nie padło.

Grom Różaniec – Metalowiec Goraj 4:1

Bramki: 30′ Jacek Podolak, 50′ Arek Kwiatkowski, 66′ Krzysztof Walkiewicz, 83′ Patryk Wróbel.

Zmiany: 55′ Rafał Wojtowicz za Arka Kwiatkowskiego, 57′ Piotr Larwa za Patryka Kuczyńskiego, 73′ Paweł Brus za Piotra Przeszło, Bartłomiej Rutkowski za Wojciecha Lisa.

Żółte kartki: Wojciech Markowicz.