Remis!

Grom Różaniec zremisował na wyjeździe z Gryfem Gmina Zamość 0:0 w spotkaniu XXIX kolejki zamojskiej klasy okręgowej.

W 7.minucie bardzo dobrą sytuacje miał Gryf, ale piłka po strzale Szymona Gąski przeleciała nad poprzeczką. Chwile później ładnie z wolnego przymierzył Kamil Kaproń, jednak skutecznie interweniował Patryk Dobromilski. Po obiecującym początku z każdą kolejną minutą tempo gry spadało, co było efektem wysokiej temperatury. Przed przerwą zarówno gospodarze jak goście miały jeszcze po jednej okazji po której mogły zdobyć bramki. Strzał Przemysława Gałki obronił Wojciech Markowicz, a Jacek Podolak po indywidualnej akcji Kamila Kapronia nie opanował piłki w narożniku pola bramkowego.

Po przerwie niewielką przewagę miał zespół z Różańca, a największe zagrożenie pod bramką Gryfa przynosiły akcje Jacka Podolaka na lewej stronie. Skrzydłowy Gromu dwukrotnie wyłożył piłkę Arkowi Kwiatkowskiemu, który oddał celne, ale nieskuteczne strzały. Pierwsza próba została zablokowana przez obrońce, a drugą obronił bramkarz. W końcówce gra toczyła się głównie na połowie Gryfa, ale niewiele z tego wynikało i mecz zakończył się bezbramkowym remisem.

Gryf Gmina Zamość – Grom Różaniec 0:0

Zmiany: 46′ Rafał Wojtowicz za Bartłomieja Rutkowskiego, 82′ Jakub Micuła za Patryka Kuczyńskiego, 86′ Paweł Brus za Arka Kwiatkowskiego.

Żółte kartki: Kamil Kaproń, Patryk Wróbel.