Pewne zwycięstwo w deszczowym Bełżcu!

Grom Różaniec wygrał na wyjeździe z Orkanem Bełżec 4:0 (0:0) w spotkaniu XXIII kolejki zamojskiej klasy okręgowej. Bramki dla Gromu  zdobyli Rafał Wojtowicz x2, Arek Kwiatkowski i Jacek Podolak. 

Od pierwszej minuty gra zespołu z Bełżca ograniczała się do oddalania zagrożenia od własnej bramki. Grom jednak długo nie potrafił tego wykorzystać i nie stwarzał zbyt często sytuacji po których mógł zdobyć bramkę. W pierwszej połowie najlepszych nie wykorzystali Arek Kwiatkowski i Kamil Kaproń. W 10. minucie piłka trafiła do ustawionego na 5 metrze Arka Kwiatkowskiego, ale w strzale przeszkodziło mu nierówna murawa i skończyło się jedynie na rzucie różnym. Pięć minut przed przerwą w sytuacji sam na sam z bramkarzem znalazł się Kamil Kaproń i strzelił wysoko nad poprzeczką. Strzałów z dystansu próbowali jeszcze Patryk Wróbel i Jakub Grasza.

W pierwszym kwadransie po przerwie Orkan grał bardziej ofensywnie i Grom to wykorzystał! W 60. minucie precyzyjne dośrodkowanie Jacka Podolaka na bramkę  zamienił Rafał Wojtowicz. Na kolejne bramki nie trzeba było długo czekać i chwilę później było już 0:2. Arek Kwiatkowski wygrał walkę o pozycję z obrońcami rywali i pewnym strzałem pokonał bramkarza. W 71. minucie Wojciech Lis zagrał za obrońców rywali do Kamila Kapronia, ten wyłożył piłkę do Rafała Wojtowicza, który strzelił bramkę na 0:3. Kilka minut przed ostatnim gwizdkiem sędziego Arek Kwiatkowski podał do ustawionego na 11 metrze Jacka Podolaka, który płaskim strzałem ustalił wynik spotkania. W końcówce meczu na listę strzelców mógł wpisać się jeszcze Patryk Wróbel, ale przy tej próbie skutecznie interweniował bramkarz Orkana.

Orkan Bełżec – Grom Różaniec 0:4 (0:0)

Bramki:  60′ Rafał Wojtowicz, 67′ Arek Kwiatkowski, 71′ Rafał Wojtowicz, 87′ Jacek Podolak.

Skład: Wojciech Markowicz, Marek Gleń, Piotr Przeszło, Daniel Grabski, Jacek Podolak, Arek Kwiatkowski, Krzysztof Walkiewicz, Kamil Kaproń, Jakub Grasza (63′ Wojciech Lis), Rafał Wojtowicz, Patryk Wróbel (75’Paweł Brus).

 

Attachment

Zostaw komentarz

(wymagane)

(wymagane)

*