Udany początek majówki!

Grom Różaniec wygrał na własnym stadionie z Włókniarzem Frampol 5:2 (2:1)  w spotkaniu 22. kolejki zamojskiej klasy okręgowej. Bramki dla Gromu zdobyli Kamil Kaproń x2, Patryk Wróbel, Arek Kwiatkowski i Krzysztof Walkiewicz.

Już w 3. minucie spotkania po błędzie defensywy Gromu goście mieli znakomitą okazję do zdobycia bramki. Zawodnik Włókniarza nie trafił jednak w bramkę. Kilka minut później zespół z Frampola wyszedł na prowadzenie. Marek Gleń starał się zablokować dośrodkowanie rywali, ale piłka odbiła się w taki sposób, że zmyliła Wojciecha Markowicza i wpadła do bramki. Grom szybko odpowiedział i w 12. minucie było 1:1. Bramkę zdobył Patryk Wróbel, a asystę zanotował Krzysztof Walkiewicz. W 19. minucie Kamil Kaproń wrzucił z autu w pole karne do Arka Kwiatkowskiego, który dał zespołowi z Różańca prowadzenie.  Przed przerwą strzałów próbowali jeszcze Arek Kwiatkowski i Patryk Wróbel, ale piłka po tych próbach nie znalazła drogi do bramki rywali. Najlepszą okazję miał Jacek Podolak, jednak nie wykorzystał sytuacji sam na sam z bramkarzem Włókniarza.

Na początku drugiej połowy Grom nie grał zbyt dobrze, ale pomimo tego w 50. minucie padła bramka na 3:1. Prostopadłe podanie Kamila Kapronia na bramkę zamienił Krzysztof Walkiewicz. Chwilę później Włókniarz wykorzystał rzut karny i było już 3:2. Końcówka meczu należała do Gromu. W 67. minucie za linię obrony rywali zagrał Daniel Grabski, piłkę przejął Kamil Kaproń i bez problemu pokonał golkipera rywali. Pięć minut później ponownie na listę strzelców wpisał się Kamil Kaproń. Wykorzystał on rzut karny i ustalił wynik spotkania na 5:2!

Grom Różaniec – Włókniarz Frampol 5:2 (2:1)

Bramka: 12′ Patryk Wróbel, 19′ Arek Kwiatkowski, 50′ Krzysztof Walkiewicz, 67′ Kamil Kaproń, 72′ Kami Kaproń.

Żółte kartki: Przemysław Kozyra.

Zmiany: 46′ Łukasz Mazur za Marka Glenia, 58′ Jakub Grasza za Bartłomieja Rutkowskiego, 74′ Jakub Micuła za Arka Kwiatkowskiego, 81′ Paweł Brus za Patryka Wróbla, 85′ Wojciech Lis za Jacka Podolaka.

 

Attachment

Zostaw komentarz

(wymagane)

(wymagane)

*