Kamil Kaproń najlepszym zawodnikiem klasy okręgowej, Bogdan Antolak drugi wśród trenerów!

źródło: Kronika Tygodnia

16 lutego w Szkole Tańca – Magdalena i Janusz Myka w Zamościu przy ul. Starowiejskiej odbyła się Piłkarska Gala Zamojszczyzny współorganizowana przez Kronikę Tygodnia oraz Zamojski Okręgowy Związek Piłki Nożnej. Wśród wyróżnionych znaleźli się: Kamil Kaproń, który przez kapitułę ZOZPN został wybrany najlepszym zawodnikiem klasy okręgowej oraz Bogdan Antolak (drugi wśród trenerów w Plebiscycie Kroniki Tygodnia).

Podczas gali Kronika Tygodnia i Zamojski Okręgowy Związek Piłki Nożnej przyznali nagrody niezależnie.  Kronika Tygodnia na podstawie głosów czytelników wyróżniła sportowców w kategoriach: Piłkarz Roku 2018, Trener Roku 2018, Drużyna Roku 2018, Odkrycie Roku 2018, natomiast ZOZPN po decyzji kapituły wyróżnił w kategoriach: Najlepsza Zawodniczka 2018, Najlepszy Trener 2018, Najlepszy Sędzia 2018, Najlepszy Zawodnik IV ligi 2018, Najlepszy Zawodnik Klasy Okręgowej 2018, Najlepszy Zawodnik Klasy „A” 2018, Najlepszy Zawodnik Klasy „B” 2018.

źródło: Kronika Tygodnia

Wyniki 19 Plebiscytu Piłkarskiego „Kroniki Tygodnia”

DRUŻYNA ROKU:

1.            UNIA HRUBIESZÓW

2.            HETMAN ZAMOŚĆ

3.            TOMASOVIA

PIŁKARZ ROKU:

1.            RAFAŁ KYCKO (HETMAN Zamość)

2.            ŁUKASZ ŚMIAŁKO (KRYSZTAŁ Werbkowice)

3.            KAROL MISIARZ (ROZTOCZE Szczebrzeszyn)

TRENER ROKU:

1.            JACEK ZIARKOWSKI (HETMAN Zamość)

2.            BOGDAN ANTOLAK (GROM Różaniec)

3.            PAWEŁ LEWANDOWSKI (OMEGA Stary Zamość)

ODKRYCIE ROKU:

1.            MATEUSZ OLESZCZUK (UNIA Hrubieszów)

2.            PATRYK KIEREPKA (GRYF Gmina Zamość)

3.            DAWID DWORAK (HUCZWA Tyszowce)

 

Wyniki VIII Piłkarskiej Gali Zamojszczyzny 

NAJLEPSZA ZAWODNICZKA:

1.  MILENA KAZANOWSKA (Potok Sitno)

2. WIKTORIA BĄK (Potok Sitno)

2. DOMINIKA MROZIK (Potok Sitno)

NAJLEPSZY ZAWODNIK KLASY B:

1. JAROSŁAW KORBECKI (Gryf Chodywańce)

2. DAMIAN MONASTYRSKI (Orion Jacnia)

2. RADOSŁAW SARZYŃSKI (Orzeł Tereszpol)

NAJLEPSZY ZAWODNIK KLASY A:

1. TOMASZ ALBINGIER (Igros Krasnobród)

2. MAREK MARGOL (Igros Krasnobród)

2. DARIUSZ PANIAK (Cosmos Józefów)

NAJLEPSZY ZAWODNIK KLASY OKRĘGOWEJ:

1. KAMIL KAPROŃ (Grom Różaniec)

2. ARKADIUSZ KUSIAK (Tanwe Majdan Stary)

2. MATEUSZ WRÓBEL (Olimpia Miączyn)

NAJLEPSZY ZAWODNIK IV LIGI:

1. KAMIL OZIEMCZUK (Hetman Zamość)

2. ARKADIUSZ SMOŁA (Tomasovia Tomaszów Lubelski)

2. ŁUKASZ ŚMIAŁKO (Kryształ Werbkowice)

NAJLEPSZY TRENER:

1. ROMAN BLONKA (Gryf Gmina Zamość)

2. DARIUSZ HERBIN (Unia Hrubieszów)

2. JACEK ZIARKOWSKI (Hetman Zamość)

 

źródło: Kronika Tygodnia, ZOZPN

Attachment

Zostaw komentarz

(wymagane)

(wymagane)

*