Remis w Goraju na zakończenie rundy jesiennej

Grom Różaniec zremisował na wyjeździe z Metalowcem Goraj w spotkaniu 15. kolejki zamojskiej klasy okręgowej. Bramkę dla Gromu zdobył Arkadiusz Kwiatkowski.

W pierwszej połowie Grom miał bardzo dużo szczęścia i przezd przerwą mógł przegrywać nawet więcej niż jedną bramką. Zespół z Goraju trafił w słupek i poprzeczkę, a w innych sytuacjach udanie interweniował Wojciech Markowicz. Po stronie Gromu najlepszą sytuację miał Jacek Podolak, którego strzał z bliskiej odległości został zablokowany. Po pierwszych 45 minutach było 0:0.

W drugiej połowie Grom grał zdecydowanie lepiej, jednak brakowało skuteczności. W pierwszych minutach po wznowieniu gry strzały Patryka Wróbla i Krzysztofa Walkiewicza obronił bramkarz. W 63. minucie w polu karnym faulowany był Przemysław Kozyra i sędziego wskazał na „wapno”. Niestety strzał Kamila Kapronia z jedenastu metrów odbił nogami golkiper Metalowca. Gospodarze umiejętnie się bronili i groźnie kontratakowali, co przyniosło efekt w 86. minucie, kiedy to wyszli na prowadzenie. Grom o korzystny wynik walczył do końca i w ostatniej minucie zdobył bramkę na 1:1. Na listę strzelców wpisał się Arkadiusz Kwiatkowski, który opanował piłkę na 16 metrze i uderzył po ziemi, przy słupku bramki Metalowca.

Przed meczem został odśpiewany Hymn Polski, a zawodnicy Gromu wyszli na murawę w okolicznościowych koszulkach.

Metalowiec Goraj – Grom Różaniec 1:1 (0:0)

Bramka: 90′ Arkadiusz Kwiatkowski

Rezerwowi: Marek Gleń, Grzegorz Wlizło